OVACIK HALI YIKAMA

Keçiören Halı Yıkama

Ovacık  Halı Yıkama en uygun fiyatlar, en iyi firmalar hizmet ve %100 hijyenik halılara sahip olun! Hem sevdiklerini hem de halılarınız tehlikeye atmayın! Ovacık HALI  YIKAMA için aradığınız firmamız; yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, bulunduğunuz adresinize en kısa sürede teslim eder. Ovacık HALI YIKAMA, halılarınız gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim eder.

İletişim için bizi arayın! 05433930940

Ovacık Halı Yıkama

Halılar ev dekorasyonu için oldukça önemlidir ve mobilyaların tamamlayıcılarıdır. Aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayan halılar önemli ev eşyalarındandır. Ancak halılar sıklıkla kirlenebilmektedir ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden halıların temizliği ve bakımı oldukça önemlidir.

Odanızın havasını değiştirecek hoş parfümler ile zenginleştirilmiş ve en zor lekelerle dahi kolaylıkla baş etmenizi sağlayan karışımımız sayesinde ev temizliğinin en önemli unsurlarından birini oluşturan halı yıkamayı çok daha etkin bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak kirler ya da sararmalar ile etkin bir şekilde baş etmenizi sağlayacağız.

Ovacık Halı Yıkama Profesyonel halı yıkama ile manuel halı yıkama arasında fark var mıdır?

Kesinlikle halı yıkama makineleri halıların her noktasına yaptığı eşit baskı, eşit yıkama süresi ve tazyikli durulama sistemi ile manuel yıkamaya göre daha kısa sürede, daha az deterjan ve su kullanarak daha temiz şekilde yıkar.

Düzenli Halı Yıkama, Bakım ve Temizliği Neden Önemlidir ?

Ovacık Halı Yıkama olarak belirtmek gerekir ise halılarda bulunan kirlerin temizlenmesi ve dezenfeksiyonunun düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Elektrik süpürgesi yeterli bir temizlik sağlamaz. Temizlenen halılar hem çocuklar hem de diğer aile üyeleri için daha sağlıklı olacaktır. Özellikle bebekler emekleme veya oynama esnasında halıyla sıkça temas edebilmektedir.

Evcil hayvanların yaşadığı evlerde mobilyalar kadar halılarda da tüy ve ölü deri bulunabilmektedir. Bu yüzden evcil hayvanı olan kişilerin halılarını daha sık yıkamaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede kir ve tüylerden alınan halılar daha hijyenik bir ortam sağlamada etkili olacaktır.

Her ev eşyası gibi halıların da bir ömrü vardır. Kuruyan lekeler ve ölü deriler gibi kirler ömrünü kısaltacaktır. Halılarda bulunan bazı lekelerin çıkması için halıların iyi şekilde temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. Bunlar evde halı yıkama yöntemleriyle çıkmamaktadır. Böyle durumlarda leke yayılmadan halı yıkama firmalarına ulaşılmalıdır.

Ovacık Evde Halı Temizliği?

Yıllardır evde halılardaki lekeleri çıkarmak ve periyodik halı temizliği yapmak amacıyla halılar evde yıkanabilmektedir. Ancak evdeki halı yıkama işleminin bazı dezavantajları bulunmaktadır. Bu dezavantajlardan bazıları şunlardır :

Evdeki halı yıkama malzemeleri ve işlemlerinin yeterli olmaması gerekli dezenfeksiyonun sağlanamamasına yol açabilmektedir.Halılarda bulunan lekeler evde kullanılan temizlik malzemeleri ve işlemlerle çıkarılamayabilmektedir. Lekelerin çıkmadığı halıların hem görüntüsü bozulmaktadır hem de ömrü kısalabilmektedir.Firmalara yıkatmak yerine evde halı yıkamak daha tasarruflu görünebilir ancak evlerde yapılan halı yıkama işleminde yüksek miktarda su kullanılır. Yüksek su kullanılması ise hem ekonomik hem de çevreye zararlıdır.Evde kullanılan fırçalar ve temizlik malzemeleri halıların dokusuna zarar verebilmektedir. Halının dokusunun bozulması halının estetik duruşuna zarar vermektedir. Bozulan dokunun ne yazık ki geri dönüşü yoktur.Evlerdeki halı temizleme süreci zor ve yorucudur. Halıların ağırlığı ve boyutu arttıkça zorluk da artacaktır.Halı ve kilim yıkama işlemi sırasında temas edilen ve solunan kimyasallar insan sağlığına zararlı olabilmektedir.

 

“Halı Yıkatmak İstiyorum.”, “Çalışma Prensibiniz Nedir?”

Yanlış işlemlerin olmaması halıların estetik yapısını korunmasını sağlayacaktır.Halıların temizlenmesinin ardından bir takım kontrol testlerine alınmaktadır. Bu kontrollerle halının temizliği ölçülmektedir. Bu kontrol testleri aynı zamanda halılarda yıkanma esnasında herhangi bir hasarın oluşup oluşmadığını gösterir.

Ovacık Halı Yıkama Yerinde 

Bu temizlik türü halıfleks ya da halısını ayrıca temizlemeye vermek istemeyenler için oldukça idealdir. Aynı gün içinde yapılan yerinde halı yıkama kolay ve pratik bir temizlik sunmasının yanı sıra detaylı ve teknolojik, hijyenik bir temizlik de sunmaktadır.

Daha sonrasında spesifik olarak leke temizliğe işlemine başlanır. Bu yerinde halı temizliği kapsamında uygulanan bir diğer işlemdir.Bundan sonraki işlemde özel temizleme tozu tüm halıya uygulanır.

Halı kadar etkili olan bu makine tüm halıyı güçlü bir şekilde temizler.Kurutma işleminden sonra tüm halı temizliği sona ermiş olur.

Ovacık Halı Temizliği Fiyatları, % 100 Memnuniyet Garantisine Dikkat!

Müşteri memnuniyeti halı yıkama firmaları açısından önemli bir ayırıcı niteliktir. İyi bir halı yıkama firması ararken müşteri memnuniyetini de dikkate alınmalıdır.

Halı yıkama fiyatlarının uygunluğu da seçim esnasında dikkate alınması gereken bir unsurdur. Yüksek performans gösteren ve uygun fiyatlı halı yıkama firmaları tercih edilmelidir.

Bu nitelikleri taşıyan ve tercih ederken asla tereddüt edilmeyecek ucuz halı yıkama firması ise Ovacık halı yıkamadır.

Halı yıkama personelimiz haftada yedi gün çalışıyor, bu nedenle esnek randevular verebiliyoruz. Halılarınızı temizlemek için modern, ekolojik halı temizleme makinesi kullanıyoruz. Halı temizleyici kimyasallarımız denetlenmiş ve güvenilirdir. Organik temizlik malzemeleri kullanır, hızlı ve nazik çalışırarak halılarınızın renklerini ve görünümlerini korumasını sağlarız.

Halı temizliği virüslerin ve mikropların %99’unu öldürüyor. Leke Koruması, aynı gün rezervasyonlar, hassas kumaşlar konusunda uzmanlık, üst düzey profesyonel ekipmanlara sahibiz. Bursa, Nilüfer bölgesinde aynı gün servis imkanımız vardır.

Kapınızdan teslim alınıp yine kapınıza teslim edilen, ödeme seçeneği sunduğumuz halı yıkama hizmetimiz halılarınızı koruyan, bakteri ve alerjiyi önleyen tam temizlik anlayışı ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm temizlik prosedürlerimizin sonuçları için tam bir garanti veriyoruz. İşimizle ilgili herhangi bir sorununuz olursa, işi ücretsiz olarak tekrar yapacağız.

AnkaraOvacık halı yıkama firmaları içinde yenilikçi hizmet yöntemleri ile öne çıkan Florya Halı Yıkama, evinizin önemli bir dekoru olan halılarınıza verdiğiniz önemi biliyor ve bu doğrultuda faaliyet gösteriyor.

Call Now ButtonHEMEN ARA