Ankara Keçiören Yorgan Yıkama firmaları,fiyatları,en iyi

Keçiören Yorgan Yıkama  en iyi firmalar ve fiyatlar,Etlik,Ayvalı,Atapark,Ufuktepe,Kuşcagız,Esertepe,Kalaba,İncirli,Ankara Keçiören Yorgan Yıkama,Koltuk Yıkama,Yatak Yıkama için aradığınız firmamız; yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, bulunduğunuz adresinize en kısa sürede teslim eder. Ankara Keçiören Yorgan Yıkama , en iyi firmalar ve fiyatlar,Etlik,Ayvalı,Atapark,Ufuktepe,Kuşcagız,Esertepe,Kalaba,İncirlihalılarınız gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim eder.

İletişim için bizi arayın! 05433930940

Ankara Keçiören Yorgan Yıkama 

Yorgan en iyi firmalar ve fiyatlar,Etlik,Ayvalı,Atapark,Ufuktepe,Kuşcagız,Esertepe,Kalaba,İncirli ev dekorasyonu için oldukça önemlidir ve mobilyaların tamamlayıcılarıdır. Aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayan halılar önemli ev eşyalarındandır. Ancak Yorgan sıklıkla kirlenebilmektedir ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden Yorgan temizliği ve bakımı oldukça önemlidir.

Odanızın havasını değiştirecek hoş parfümler ile zenginleştirilmiş ve en zor lekelerle dahi kolaylıkla baş etmenizi sağlayan karışımımız sayesinde ev temizliğinin en önemli unsurlarından birini oluşturan Yorgan yıkamayı çok daha etkin bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak kirler ya da sararmalar ile etkin bir şekilde baş etmenizi sağlayacağız.

Profesyonel Yorgan yıkama ile manuel Yorgan yıkama arasında fark var mıdır?

Kesinlikle Yorgan yıkama makineleri Yorgan her noktasına yaptığı eşit baskı, eşit yıkama süresi ve tazyikli durulama sistemi ile manuel yıkamaya göre daha kısa sürede, daha az deterjan ve su kullanarak daha temiz şekilde yıkar.

Düzenli Yorgan Yıkama, Bakım ve Temizliği Neden Önemlidir ?

 Ankara Keçiören Yorganı yıkama olarak belirtmek gerekir ise Yorgan bulunan kirlerin temizlenmesi ve dezenfeksiyonunun düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Elektrik süpürgesi yeterli bir temizlik sağlamaz. Temizlenen Yorgan hem çocuklar hem de diğer aile üyeleri için daha sağlıklı olacaktır. Özellikle bebekler emekleme veya oynama esnasında halıyla sıkça temas edebilmektedir.

Evcil hayvanların yaşadığı evlerde mobilyalar kadar Yorgan da tüy ve ölü deri bulunabilmektedir. Bu yüzden evcil hayvanı olan kişilerin Yorgan daha sık yıkamaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede kir ve tüylerden alınan Yorgan daha hijyenik bir ortam sağlamada etkili olacaktır.

Her ev eşyası gibi Yorgan da bir ömrü vardır. Kuruyan lekeler ve ölü deriler gibi kirler ömrünü kısaltacaktır. Yorgan bulunan bazı lekelerin çıkması için Yorgan iyi şekilde temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. Bunlar evde Yorgan yıkama yöntemleriyle çıkmamaktadır. Böyle durumlarda leke yayılmadan Yorgan yıkama firmalarına ulaşılmalıdır.

Evde Yorgan Temizliği?

Yıllardır evde Yorgan lekeleri çıkarmak ve periyodik Yorgan temizliği yapmak amacıyla Yorgan evde yıkanabilmektedir. Ancak evdeki Yorgan yıkama işleminin bazı dezavantajları bulunmaktadır. Bu dezavantajlardan bazıları şunlardır :

 • Evdeki Yorgan yıkama malzemeleri ve işlemlerinin yeterli olmaması gerekli dezenfeksiyonun sağlanamamasına yol açabilmektedir.
 • Yorgan’da bulunan lekeler evde kullanılan temizlik malzemeleri ve işlemlerle çıkarılamayabilmektedir. Lekelerin çıkmadığı Yorgan hem görüntüsü bozulmaktadır hem de ömrü kısalabilmektedir.
 • Firmalara yıkatmak yerine evde Yorgan yıkamak daha tasarruflu görünebilir ancak evlerde yapılan Yorgan yıkama işleminde yüksek miktarda su kullanılır. Yüksek su kullanılması ise hem ekonomik hem de çevreye zararlıdır.
 • Evde kullanılan fırçalar ve temizlik malzemeleri Yorgan dokusuna zarar verebilmektedir. Yorgan dokusunun bozulması Yorgan estetik duruşuna zarar vermektedir. Bozulan dokunun ne yazık ki geri dönüşü yoktur.
 • Evlerdeki Yorgan temizleme süreci zor ve yorucudur. Yorgan ağırlığı ve boyutu arttıkça zorluk da artacaktır.
 • Yorganve battaniye yıkama işlemi sırasında temas edilen ve solunan kimyasallar insan sağlığına zararlı olabilmektedir.

Bu ve daha birçok dezavantaj sebebiyle, evde Yorgan yıkamaktansa bir Yorgan yıkama firmasına Yorgan teslim etmek ve yıkatmak daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Yorgan Yıkatmak İstiyorum.”, “Çalışma Prensibiniz Nedir?”
 • Size en yakın Yorgan yıkama servisimiz belirtilen adrese gelerek Yorganları teslim alır ve Yorgan sahiplerine gerekli bilgilendirmeyi yapar.
 • Getirilen Yorgan cinslerine ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Bu ayrıştırma sayesinde, işlem sırasında Yorganlara yapılacak uygulamalar doğru şekilde yapılmaktadır. Yanlış işlemlerin olmaması Yorganların estetik yapısını korunmasını sağlayacaktır.
 • Yorganların temizlenmesinin ardından bir takım kontrol testlerine alınmaktadır. Bu kontrollerle Yorganın temizliği ölçülmektedir. Bu kontrol testleri aynı zamanda Yorganlarda yıkanma esnasında herhangi bir hasarın oluşup oluşmadığını gösterir.
Keçiören Yerinde Yorgan Yıkama

Yerinde Yorgan yıkama, duvardan duvara ve taşınamaz Yorgan için evler, iş yerleri veya kamu binalarında verilen Yorgan yıkama hizmetidir. Yerinde temizlik ile hem daha az su ile hijyenik temizlik yapılmış olur hem de son teknoloji araçlar ile derinlemesine temizlik uygulanmış olur. Bu temizlik türü halıfleks ya da Yorgan ayrıca temizlemeye vermek istemeyenler için oldukça idealdir. Aynı gün içinde yapılan yerinde Yorgan yıkama kolay ve pratik bir temizlik sunmasının yanı sıra detaylı ve teknolojik, hijyenik bir temizlik de sunmaktadır.

 • Daha sonrasında spesifik olarak leke temizliğe işlemine başlanır. Bu yerinde Yorgantemizliği kapsamında uygulanan bir diğer işlemdir.
 • Bundan sonraki işlemde özel temizleme tozu tüm Yorganlara uygulanır.
 • Yorgan kadar etkili olan bu makine tüm Yorgan güçlü bir şekilde temizler.
 • Kurutma işleminden sonra tüm Yorgan temizliği sona ermiş olur.

Keçiören Yorgan Temizliği Fiyatları, % 100 Memnuniyet Garantisine Dikkat!

Müşteri memnuniyeti Yorgan yıkama firmaları açısından önemli bir ayırıcı niteliktir. İyi bir Yorgan yıkama firması ararken müşteri memnuniyetini de dikkate alınmalıdır.

Yorgan yıkama fiyatlarının uygunluğu da seçim esnasında dikkate alınması gereken bir unsurdur. Yüksek performans gösteren ve uygun fiyatlı Yorgan yıkama firmaları tercih edilmelidir.

Bu nitelikleri taşıyan ve tercih ederken asla tereddüt edilmeyecek ucuz Yorgan yıkama firması ise Ankara Keçiören Yorgan yıkamadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA