Çaldıran Koltuk Yıkama

Çaldıran koltuk yıkama firması olarak Artık eşyalarınızı yıkama firmalarına verip eşyasız kalma sorununuz yok. Profesyonel ekipmanlarla evinize gelerek yıkama hizmeti veriyoruz. Evde yıkama sistemine uygun makineler ve yıkama solüsyonları ile hizmet veriyoruz.  Kuruma süreleri mevsim şartlarına göre değişkenlik gösteriyor. Yaz sıcaklıklarında 3-4 saat içinde kuruyan koltuklar kış aylarında 6-8 saat arasında kuruyor. Bunu göz önünde bulundurarak yıkama yaptırmanız uygun olacaktır. Müşterilerimize koltuk yıkama randevularını en geç 1 gün öncede almaları konusunda telkinde bulunuyoruz.

Koltuklarınızı temizletmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgilere ve müsait randevu saatlerine ulaşabilirsiniz.

Çaldıran koltuk yıkama firmaları

Çaldıran Koltuk Yıkama

Çaldıran Koltuk yıkama nasıl yapılır?

Koltuklar bolca toz, kir, akar ve mite depolamaya uygun eşyalardır. Her evde mutlaka bulunan ve temizlikleri için çok uğraşılan eşyaların başındadır.

2 personelimiz makineler ve tüm şampuanları ile evinize gelerek koltuk kumaş tespitini yapar. Döşemenin cinsine uygun şampuanı seçerek makineye gerekli karışımları koyarak koltuk yıkama işlemine başlarlar. Koltuğun hassasiyetine uygun bir makine ile fırçalama yaparak kirleri kustururlar. Göz ile yapılan kontrol sonrası kalan lekeler tespit edilerek uygun leke çıkarma ürünleri ile leke çıkarma işlemi uygularlar. Kir ve lekeleri temizlenen koltuğun tüm kumaş yüzeyine su püskürtme ve vakumlama özelliği bulunan bir makine ile yıkama işlemini uygularlar.

Koltuk yıkama ve Bakteri Virüs İlişkisi

İçinde bulunduğumuz dönemde maalesef bir çok bakteri ve virüse maruz kalıyoruz. Ev eşyaları da bakteri ve virüs yuvalamaya oldukça müsaittir. Evdeki koltuk ve yataklarınız virüs barındırabilecek eşyalardandır. Sağlık bakanlığının vermiş olduğu verilere göre deterjanın değdiği yerde bir çok virüs barınamıyor. Korona Virüs ten örnek vermek gerekirse elleri yıkamak en çok tavsiye edilen önerilerin başında geliyor. El sabunu elinizde bulunan tüm bakteri ve virüsü temizliyor. Koltuk ve yatak yıkama tüm virüsleri  uzak tutabilirsiniz.
Yaygın virüs ve bakterilerle başa çıkmaya çalıştığımız bu dönemde sık sık koltuk, yatak, araba ve halılarınızı yıkatmanızı öneriyoruz.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Belirgin olarak yapılan işlemlerin aksine, koltuk yıkama işlemi daha özgün ve profesyonel bir şekilde yapılacaktır.

Temiz Evlerin Sırrı

Ev temizliği yaparken, basit ama ufak tüyolardan yararlanabilirsiniz.Aynı şekilde  koltuk yıkama işlemlerinde de bu tarz bir itina gösterilmelidir.  Bu şekilde kumaşları bozulmadan, ilk günkü temiz ve parlak hallerine geri dönebilirler. Bu şekilde elde edeceğiniz randıman, uzun süre ve dikkat çekici olacaktır.

Ferah ve en önemlisi sağlıklı bir ortam için koltukların belirli zaman aralıklarında temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik ancak uygun temizleyici şampuanlar ile yapılırsa etkili olur. Yine bunun yanında özel vakum makinelerinin de kullanılması şarttır. Çünkü koltukların yıkanmadan temizlenmesi mümkün değildir.Böylece yıkama işlemi ev ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Bunun yanında koltuklarınızı belirli aralıklarla yıkatmazsanız, bulunduğunuz ortamdaki havanın ferah ve temiz olmasını bekleyemezsiniz.

  • Tozların koltuktan çekilmesinin ardından koltuk ıslatılır ve özel temizleyiciler ile şampuanlanarak fırçalanır. Yine bu işlemin ardından vakum makinesi ile tüm kirler çekilir.
  • Kirlerin çekilmesinin sonrasında koltuklar durulanır ve kirden tamamen arındırılır.
  • ama

 

Araç Koltuğu Yıkama

Detaylı oto kuaför hizmetimiz araçlarınız için nefes oluyor. Ankara’nın kirli havası araba koltuklarını çok çabuk kirletir. Bir çok faktör araba koltuklarının kirlenmesine neden olabilir.çocuklu ailelerin araç koltukları daha çabuk kirlenir. Araba koltuklarının temizlik hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.  Sektörün önde gelen ve en bilinen oto kuaför firmalarının şişirilmiş fiyatlarına inat en uygun fiyatlarla araçlarınızı detaylı olarak temizliyoruz. Tavan, Taban, bagaj ve tüm kumaş yüzeyi kusursuz hale getiriyoruz.

Koltuk yıkama  koltukların döşeme iplik kalitelerine, büyüklüklerine ve minderlerinin sayılarına göre farklılık göstermektedir. Koltuk takımlarının yıkama  400₺ den başlamaktadır. En özel koltukların yıkama fiyatı 700₺ olarak fiyatlandırılmaktadır. Koltuklarda kullanılan şampuanlar kumaş cinsine göre değişmektedir. Özellikli kumaşların yıkama solüsyonları da farklıdır. Bu da fiyat değişikliğine sebep olmaktadır. Biz en özel yıkama şampuanları ile hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. Yıkama yaptığımız ürünler koltuklarınızın rengine, kumaşına, şekline asla zarar vermemektedir. Fiyat/Performans olarak Türkiye genelinde en ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Yatak Yıkama

Yatakları süpürmek, nevresimleri ara ara değiştirmek yeterli değildir. Belli zamanlarda yatakları işini düzgün yapan firmalara temizletmek gerekmektedir. İnsan derisi döküntü yapar. Deri döküntüleri yatak bakterilerinin üremesini ve çoğalmasını sağlar. Mite – Akar temizliği Profesyonel makine ve şampuanlarla yapılabilir. Yatak yıkama ürünlerimizle eşyalarınıza hak ettikleri özel temizliği sunuyoruz.

Çaldıran yatak yıkama firmaları

Çaldıran Yatak Yıkama

Koltuk Temizleme Makinesi

Çaldıran koltuk yıkama firmamız geniş bir koltuk yıkama makinesi havuzuna sahiptir.  koltuk yıkama makinesi, püskürtme emme sistemi ile çalışan koltuk yıkama makinesi ve kuru köpük koltuk yıkama makinesi ile 3 farklı sistemle koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. 3 emiş motoru ve 1 su motoru bulunan makineler ile kabul gören tüm şekillerde koltuklarınızı temizliyoruz.

Çaldıran Koltuk Ankara

Ankara’nın çukurambar semtinin en eski ve tecrübeli firması ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Ankara şubemiz Çaldıran koltuk yıkama koltuk yıkama keçiören hizmetleri vermektedir.  koltuk yıkama Ankarakoltuk yıkama atapark  servislerimiz de haftanın 6 günü çalışmaktadır. Koltuk yıkama şubemizde her stil koltuk yıkama için hizmet verilmektedir.

Çaldıran Koltuk Yıkama Firmaları

Çaldıran Koltuk Yıkama

 Bu nedenle bahar ayları, uyanan doğa ile birlikte, temizlik esintisini de size getirir. Bu şekilde evinizde harika, mis gibi bir bahar havası esecektir. Genel anlamda yapılan bu temizlik tüm yaz boyunca evinizde harika bir duruş ve hoşluk sağlar.

Ancak kadınların evde yaptıkları koltuk silme işlemi, koltukların temizlenmeleri için yeterli değildir.

Koltuklar; ev hanımları tarafından zaman zaman silinseler de yapılan bu temizlik, koltuğun alt katmanlarına etki etmez, süngere sinen kir ve tozların koltuktan arındırılması için yeterli gelmez.

Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız

Koltuk ve yatak yıkama hizmetimizle aynı bu şekilde tüm virüsleri eşyalarınızdan uzak tutabilirsiniz.

Yatak Yıkama

Evlerimizin en temiz olması gereken eşyası şüphesiz ki üzerinde en çok zaman harcadığımız yataklarımız dır. . Özellikle uyurken yatağa sürtünmeden dolayı bu döküntü fazlalaşır. Yataklar bu nedenle bakteri ve akar yuvası haline gelir. Yatağı süpürmek ya da silmek bu bakterileri temizleme yöntemi değildir.

Islatma işleminin ardından  çaldıran yatak yıkama ekibi, yatak yıkama işleminin en önemli aşaması olan leke çalışması aşamasında.

Call Now ButtonHEMEN ARA