Halı Yıkama Hizmetimiz

Değerli müşterilerimiz,  ankarahalivekoltukyikamaa.com  yıllardır temizlik sektöründe ki liderliğini sürdüren, işini özveriyle yapan kurumsal bir şirkettir. Fabrikamızda, başta tüm halı türleri olmak üzere, perde, koltuk, yorgan, battaniye, yastık, yatak gibi aklınıza gelebilen tüm ev tekstil ürünlerinin temizliğini yapmaktadır.
 ankarahalivekoltukyikamaa.com olarak, 10+ dan fazla ilçede siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla, profesyonel ekibimiz ile sizlerin yanındayız.
Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. 0543 393 09 40 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk Yıkama

ankarahalivekoltukyikamaa.com, firmamız tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır. Ankara’da koltuk yıkama alanında yıllardır hizmet veren firma olmamız tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Yıkadığımız tüm koltuklar da temizlik garantimiz vardır.
Ankara koltuk yıkama firmamızın fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi arayarak en net ve doğru fiyatları almanız gerekmektedir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir ve koltuk yıkama fiyatları değişkenlik göstermektedir.
Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. 0 543 393 09 40 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorgan Yıkama

ankarahalivekoltukyikamaa.com olarak, Tüm dünyada olduğu gibi sağlıklı ev uzmanı olarak Ankara’da da üstün bir hizmet sunarız. Tüm teknisyenlerimiz güvenilir, eğitim sürecinden geçmiş, profesyonel uzmanlardır.
Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.0 543 393 09 40 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Battaniye Yıkama

Ev veya işyerlerinizde kullandığınız yorgan ve battaniyelerinizi antibakteriyel, insana veya doğaya zarar vermeyen ürünlerimiz ile son teknoloji sanayi tipi çamaşır makinelerimizde hijyenik bir şekilde yıkıyoruz.
Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. 0 543 393 09 40 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama

Halılarınızı bize teslim etmeden adresinize gelerek yerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz!
Randevu alarak size özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. 0 543 393 09 40 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perde Yıkama

Fabrikamız, Ankara’nın tüm noktalarına hizmet veren kurumsal bir yıkama şirketidir. Perdelerinizi özel şampuanlarla yıkıyoruz. Perde yıkama
makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. 0 543 393 09 40 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Call Now ButtonHEMEN ARA