esertepe halı yıkama

Esertepe Halı Yıkama’da en uygun fiyatlar, en profesyonel hizmet ve %100 hijyenik halılara sahip olun! Hem sevdiklerini hem de halılarınız tehlikeye atmayın! ESERTEPE Halı Yıkama için aradığınız firmamız; yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, bulunduğunuz adresinize en kısa sürede teslim eder. ESERTEPE  Halı Yıkama, halılarınız gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim eder.

İletişim için bizi arayın! 05433930940

Ankara Esertepe Halı Yıkama

Halılar ev dekorasyonu için oldukça önemlidir ve mobilyaların tamamlayıcılarıdır. Aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayan halılar önemli ev eşyalarındandır. Ancak halılar sıklıkla kirlenebilmektedir ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden halıların temizliği ve bakımı oldukça önemlidir.

Odanızın havasını değiştirecek hoş parfümler ile zenginleştirilmiş ve en zor lekelerle dahi kolaylıkla baş etmenizi sağlayan karışımımız sayesinde ev temizliğinin en önemli unsurlarından birini oluşturan halı yıkamayı çok daha etkin bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak kirler ya da sararmalar ile etkin bir şekilde baş etmenizi sağlayacağız.

Profesyonel halı yıkama ile manuel halı yıkama arasında fark var mıdır?

Kesinlikle halı yıkama makineleri halıların her noktasına yaptığı eşit baskı, eşit yıkama süresi ve tazyikli durulama sistemi ile manuel yıkamaya göre daha kısa sürede, daha az deterjan ve su kullanarak daha temiz şekilde yıkar.

Düzenli Halı Yıkama, Bakım ve Temizliği Neden Önemlidir ?

 Ankara Esertepe halı yıkama olarak belirtmek gerekir ise halılarda bulunan kirlerin temizlenmesi ve dezenfeksiyonunun düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Elektrik süpürgesi yeterli bir temizlik sağlamaz. Temizlenen halılar hem çocuklar hem de diğer aile üyeleri için daha sağlıklı olacaktır. Özellikle bebekler emekleme veya oynama esnasında halıyla sıkça temas edebilmektedir.

Evcil hayvanların yaşadığı evlerde mobilyalar kadar halılarda da tüy ve ölü deri bulunabilmektedir. Bu yüzden evcil hayvanı olan kişilerin halılarını daha sık yıkamaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede kir ve tüylerden alınan halılar daha hijyenik bir ortam sağlamada etkili olacaktır.

Her ev eşyası gibi halıların da bir ömrü vardır. Kuruyan lekeler ve ölü deriler gibi kirler ömrünü kısaltacaktır. Halılarda bulunan bazı lekelerin çıkması için halıların iyi şekilde temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. Bunlar evde halı yıkama yöntemleriyle çıkmamaktadır. Böyle durumlarda leke yayılmadan halı yıkama firmalarına ulaşılmalıdır.

Evde Halı Temizliği?

Yıllardır evde halılardaki lekeleri çıkarmak ve periyodik halı temizliği yapmak amacıyla halılar evde yıkanabilmektedir. Ancak evdeki halı yıkama işleminin bazı dezavantajları bulunmaktadır. Bu dezavantajlardan bazıları şunlardır :

Evdeki halı yıkama malzemeleri ve işlemlerinin yeterli olmaması gerekli dezenfeksiyonun sağlanamamasına yol açabilmektedir.Halılarda bulunan lekeler evde kullanılan temizlik malzemeleri ve işlemlerle çıkarılamayabilmektedir. Lekelerin çıkmadığı halıların hem görüntüsü bozulmaktadır hem de ömrü kısalabilmektedir.Firmalara yıkatmak yerine evde halı yıkamak daha tasarruflu görünebilir ancak evlerde yapılan halı yıkama işleminde yüksek miktarda su kullanılır. Yüksek su kullanılması ise hem ekonomik hem de çevreye zararlıdır.Evde kullanılan fırçalar ve temizlik malzemeleri halıların dokusuna zarar verebilmektedir. Halının dokusunun bozulması halının estetik duruşuna zarar vermektedir. Bozulan dokunun ne yazık ki geri dönüşü yoktur.Evlerdeki halı temizleme süreci zor ve yorucudur. Halıların ağırlığı ve boyutu arttıkça zorluk da artacaktır.Halı ve kilim yıkama işlemi sırasında temas edilen ve solunan kimyasallar insan sağlığına zararlı olabilmektedir.

Bu ve daha birçok dezavantaj sebebiyle, evde halı yıkamaktansa bir halı yıkama firmasına halıları teslim etmek ve yıkatmak daha mantıklı bir tercih olacaktır.

“Halı Yıkatmak İstiyorum.”, “Çalışma Prensibiniz Nedir?”

Size en yakın halı yıkama servisimiz belirtilen adrese gelerek halıları teslim alır ve halı sahiplerine gerekli bilgilendirmeyi yapar.Getirilen halılar cinslerine ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Bu ayrıştırma sayesinde, işlem sırasında halılara yapılacak uygulamalar doğru şekilde yapılmaktadır. Yanlış işlemlerin olmaması halıların estetik yapısını korunmasını sağlayacaktır.Halıların temizlenmesinin ardından bir takım kontrol testlerine alınmaktadır. Bu kontrollerle halının temizliği ölçülmektedir. Bu kontrol testleri aynı zamanda halılarda yıkanma esnasında herhangi bir hasarın oluşup oluşmadığını gösterir.

Esertepe Yerinde Halı Yıkama

Bu temizlik türü halıfleks ya da halısını ayrıca temizlemeye vermek istemeyenler için oldukça idealdir.

Daha sonrasında spesifik olarak leke temizliğe işlemine başlanır.

Esertepe Halı Temizliği Fiyatları, % 100 Memnuniyet Garantisine Dikkat!

Müşteri memnuniyeti halı yıkama firmaları açısından önemli bir ayırıcı niteliktir. İyi bir halı yıkama firması ararken müşteri memnuniyetini de dikkate alınmalıdır.

Halı yıkama fiyatlarının uygunluğu da seçim esnasında dikkate alınması gereken bir unsurdur. Yüksek performans gösteren ve uygun fiyatlı halı yıkama firmaları tercih edilmelidir.

Bu nitelikleri taşıyan ve tercih ederken asla tereddüt edilmeyecek ucuz halı yıkama firması ise Ankara Esertepe halı yıkamadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA