Etlik Halı Yıkama

ETLİK HALI YIKAMA en fiyatlar,en iyi Ankara hizmet Keçiören,Etlik,Ayvalı,Atapark,Esertepe,Kuşcağız,Ufuktepe,Kalaba,incirli,subayevleri hijyenik halılara sahip olun! Hem sevdiklerini hem de halılarınız tehlikeye atmayın! ETLİK HALI YIKAMA için aradığınız firmamız; yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, bulunduğunuz adresinize en kısa sürede teslim eder. ETLİK HALI YIKAMA, halılarınız gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim eder.

 

İletişim için bizi arayın! 05433930940

Ankara Etlik Halı Yıkama

Halılar ev dekorasyonu için oldukça önemlidir ve mobilyaların tamamlayıcılarıdır. Aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayan halılar önemli ev eşyalarında. Ancak halılar sıklıkla kirlen ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden halıların temizliği ve bakımı oldukça önemlidir.

  Odanızın havasını değiştirecek hoş parfümler ile zenginleştirilmiş ve en zor lekelerle dahi kolaylıkla baş etmenizi sağlayan karışımımız sayesinde ev temizliğinin en önemli unsurlarından birini oluşturan halı yıkamayı çok daha etkin bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak kirler ya da sararmalar ile etkin bir şekilde baş etmenizi sağlayacağız.

Profesyonel halı yıkama ile halı yıkama arasında fark var mıdır?

   Kesinlikle halı yıkama makineleri halıların her noktasına yaptığı eşit baskı, eşit yıkama süresi ve tazyikli durulama sistemi ile yıkamaya göre daha kısa sürede, daha az deterjan ve su kullanarak daha temiz şekilde yıkar.

Düzenli Halı Yıkama, Bakım ve Temizliği Neden Önemlidir ?

   Ankara Etlik  düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Elektrik süpürgesi yeterli bir temizlik sağlamaz. Bu yüzden  düzenli şekilde  ve temizlenmelidir. Temizlenen hem çocuklar hem de diğer aile üyeleri için daha sağlıklı olacaktır. Özellikle bebekler emekleme veya oynama esnasında halıyla sıkça temas edebilmektedir.

   Evcil hayvanların yaşadığı evlerde mobilyalar kadar  da tüy ve ölü deri bulunabilmektedir. Bu yüzden evcil hayvanı olan kişilerin  daha sık yıkamaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede kir ve tüylerden alınan  daha hijyenik bir ortam sağlamada etkili olacaktır.

   Her ev eşyası gibi  da bir ömrü vardır. Kuruyan lekeler ve ölü deriler gibi kirler ömrünü kısaltacaktır.  bulunan bazı lekelerin çıkması için halıların iyi şekilde gerekmektedir. Bunlar evde halı yıkama yöntemleriyle çıkmamaktadır. Böyle durumlarda leke yayılmadan  firmalarına ulaşılmalıdır.

Evde Halı Temizliği?

   Yıllardır evde halılardaki lekeleri çıkarmak ve periyodik halı temizliği yapmak amacıyla halılar evde . Ancak evdeki halı yıkama işleminin bazı dezavantajları bulunmaktadır. Bu dezavantajlardan bazıları şunlardır :

 • Evdeki halı yıkama malzemeleri ve işlemlerinin yeterli olmaması gerekli  sağlanamamasına yol açabilmektedir. 
 • Halılarda bulunan lekeler evde kullanılan temizlik malzemeleri ve işlemlerle  Lekelerin çıkmadığı halıların hem görüntüsü bozulmaktadır hem de ömrü kısalabilmektedir.
 • Firmalara yıkatmak yerine evde halı yıkamak daha tasarruflu görünebilir ancak evlerde yapılan halı yıkama işleminde yüksek miktarda su kullanılır. Yüksek su kullanılması ise hem ekonomik hem de çevreye zararlıdır.
 • Evde kullanılan fırçalar ve temizlik malzemeleri halıların dokusuna zarar verebilmektedir. Halının dokusunun bozulması halının estetik duruşuna zarar vermektedir. Bozulan dokunun ne yazık ki geri dönüşü yoktur.
 • Evlerdeki halı temizleme süreci zor ve yorucudur. Halıların ağırlığı ve boyutu arttıkça zorluk da artacaktır.
 • Halı ve kilim yıkama işlemi sırasında temas edilen ve solunan kimyasallar insan sağlığına zararlı olabilmektedir.

   Bu ve daha birçok dezavantaj sebebiyle, evde halı yıkamakta bir halı yıkama firmasına halıları teslim etmek ve yıkatmak daha mantıklı bir tercih olacaktır.

“Halı Yıkatmak İstiyorum.”, “Çalışma Prensibiniz Nedir?”
 • Size en yakın halı yıkama servisimiz belirtilen adrese gelerek halıları teslim alır ve halı sahiplerine gerekli bilgilendirmeyi yapar.
 • Getirilen halılar cinslerine ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Bu ayrıştırma sayesinde, işlem sırasında yapılacak uygulamalar doğru şekilde yapılmaktadır. Yanlış işlemlerin olmaması halıların estetik yapısını korunmasını sağlayacaktır. 
 • Halıların temizlenmesinin ardından bir takım kontrol testlerine alınmaktadır. Bu kontrollerle halı temizliği ölçülmektedir. Bu kontrol testleri aynı zamanda halılar yıkanma esnasında herhangi bir hasarın oluşup oluşmadığını gösterir. 
 • Hasar ve temizlik kontrollerinin ardından halı paketlenmek üzere paketleme alanına alınmaktadır.
 • Paketlenen halı etiketlerine bakılarak gerekli adrese belirtilen süre içerisinde teslim edilir.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA